Strona wykorzystuje pliki cookies , prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby jest czynne od poniedziałeku do piątku w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

PRUDNIK OPEN 2020

Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zaprasza na PRUDNIK OPEN 2020 - Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego Lekarzy Weterynarii pod patronatem Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, który odbędzie się w dniach 5-6 września 2020 r. na wyremontowanym pięknym obiekcie ASIP Prudnik na terenie parku miejskiego. Ubiegłoroczny turniej nie mógł się odbyć z powodu prowadzonych tam prac remontowych, z wielkim entuzjazmem nadróbmy zaległości i spotkajmy się ponownie. Potwierdzenie obecności oraz wszelkie zapytania proszę przekazywać drogą mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie u organizatora: 602466535.