Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Facebook

Gabinet weterynaryjny do wynajmu lub sprzedaży

Sprzedam lub wynajmę działający gabinet w Długołęce pod Wrocławiem. Pełne wyposażenie (system radiografii bezpośredniej, RTG stomatologiczne, USG, pełne laboratorium, wziewka Datex Ohmeda itd). Gabinet posiada 2 pokoje przyjęć, pracownię RTG oraz salę operacyjną. Dodatkowo niewielką recepcję. Możliwość rozbudowania np. o szpital.  Całe wyposażenie jest nowe. Budynek na działce ok. 1000m2. W budynku wymienione są instalacje i okna. Zainstalowana pompa ciepła w listopadzie 2021 r. Cena 1 300 000 do negocjacji. Nad gabinetem znajduje się mieszkanie ok. 90m2. Obecnie w remoncie. Sprzedaż z powodu wyjazdu za granicę na stałe. Istnieje możliwość wynajmu gabinetu w cenie 8000 brutto/miesiąc. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub 792 748 945

Sprzedam przychodnię weterynaryjną w Lwówku Śląskim

Sprzedam funkcjonującą od 30 lat dobrze prosperującą przychodnię weterynaryjną w Lwówku Śląskim. Bogata baza klientów. Pełne wyposażenie, oprócz RTG. Obszerna poczekalnia, gabinet zabiegowy, sala operacyjna, laboratorium, pomieszczenia socjalne, pomieszczenie groomerskie, łazienka, powierzchnia lokalu 90 m2, strych z możliwością adaptacji na małe mieszkanie, powierzchnia 18 m2. Tytuł własności nieruchomości. Obszerny parking i dogodny dojazd. Kontakt tel. 603 707 929.

Ogłoszenie

Odstąpię/wynajmę gabinet weterynaryjny w Lublinie zajmujący się leczeniem małych zwierząt. Gabinet funkcjonuje od 2012 roku. Szczegółowe informacje tel. 697 061 999. Karolina Sakowicz.

Wszystkie ogłoszenia w odpowiedniej zakładce menu. 

Sprzedam analizatory

Sprzedam analizatory:

  • biochemiczny VetTest
  • hematologiczny VetAutoread System

firmy Idexx. W skład zestawu wchodzą 2 wirówki oraz urządzenie Panel Vet Combox do połączenia z komputerem wyposażonym w program Klinika XP. Mogę wystawić fakturę VAT. Telefon - 604758378.

Sprzedam praktykę weterynaryjną

      Sprzedam praktykę weterynaryjną w Zabrzu, woj. śląskie, z lokalem i wyposażeniem. Lokal z niezależnym wejściem, znajduje się w budynku mieszkalnym. Jest wyposażony w centralne ogrzewanie oraz centralną gorącą i zimna wodę. Lokal składa się z 6 pomieszczeń w tym aneks kuchenny i WC oraz pomieszczenia magazynowego w piwnicy. Atrakcyjne położenie wśród budynków mieszkalnych.

      Bliższych informacji udziela się w poniedziałek, środę i piątek w godz. 12.00 - 19.00 pod numerem telefonu 32 271 29 74