Strona wykorzystuje pliki cookies , prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Zaginął pies

W dniu 13 stycznia 2020 r. w godzinach pomiędzy 3-6 rano w okolicy ul. Jędrzejowska/Tomaszowska w Łodzi zaginął szczeniak 8 miesięczny rasy moskiewski stróżujący. Umaszczenie sobolowo-białe. Zaczipowany. Szczeniak wielkości dużego psa. Na znalazcę czeka nagroda. Tel. 504824428. 

Zdjęcie psa

Zaginął pies Lulu - wyznaczono nagrodę

Z Łódzkiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej otrzymaliśmy ogłoszenie o zaginionym psie.

Ogłoszenie

Prośba o pomoc w odnalezieniu psa

zuza1zuza2Otrzymaliśmy mail następującej treści:

Drodzy Koleżanki i Koledzy !!!! Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w odnalezieniu mojego psa. 17 stycznia 2018r. na terenie Serocka (okolice Firleja, woj. lubelskie) została skradziona z prywatnej posesji młoda suczka rasy wyżeł niemiecki, maści brązowo - siwej. Wabi się Zuza i reaguje na swoje imię. Jeżeli ktokolwiek wie, gdzie może się obecnie znajdować, proszony jest o kontakt. Za znalezienie ZUZY przewidziana jest wysoka nagroda. Załączam zdjęcia. Proszę o zwrócenie uwagi. Z góry serdecznie dziękuję, Kontakt telefoniczny: lek. wet. Marek Kukiełka 691 055 026.

Zaginął pies yorkshire terrier

Otrzymaliśmy mail następującej treści:

Witam chcę zgłosić zaginięcie psa rasy yorkshire terrier samiec o imieniu Nico o numerze mikroczipu: 985121017386637. Zaginął 07.02.2018r. Gdyby się znalazł proszę o kontakt na numer 791555078

Zaginął wyżeł węgierski

W czwartek 26 października 2017 r. zaginął wyżeł węgierski, szczeniak 6,5 miesiąca na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Reaguje na imię NERO. Proszę o zwrócenie uwagi, kiedy jakikolwiek wyżeł węgierski pojawi się w lecznicy z "nowym właścicielem". Piesek ma tatuaż w uchu Y161 oraz na brzuszku charakterystyczną bliznę po operacji przepukliny pępkowej. Bardzo, bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu pieska. Załączam zdjęcia i krótki opis. Proszę o zamieszczenie na portalach okręgowych izb oraz w lecznicach. Jeśli ktoś z Państwa udziela się w schroniskach, proszę o zwrócenie uwagi. Z góry serdecznie dziękuję. Anna Bielewicz-Rzepka