Strona wykorzystuje pliki cookies , prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Prośba o pomoc w odnalezieniu zaginionego zwierzęcia

Otrzymaliśmy maila o treści:

Szanowni Państwo,

 Szanowni Państwo,

przesyłam niniejszego e-mail'a z uprzejmą prośbą o pomoc w odnalezieniu naszego kota rasy święty birmański, który zaginął w dniu 14.06.2020., w Kamionkach przy ul. Dzikiej Róży (gmina Kórnik, powiat poznański). Jest to 7 letni wykastrowany kocur, wg. zapisu w książeczce zdrowia o barwie blue point, a który jako "dzieciak" został zaczipowany. 

Dane dotyczące czipa: nr 985170002691012.

Nr zarejestrowaliśmy na safe-animals.euidentyfikacja.pl oraz cbdzoe.pl.

Jeśli nie stało się nic bardzo złego zakładamy, że zwierzę pojawi się w którymś z Państwa gabinetów. Stąd nasza gorąca i uprzejma prośba o zwrócenie uwagi na kota wg powyższego opisu oraz wyglądzie jak na załączonych fotografiach.

Będziemy zobowiązani za wszelką pomoc, a gdyby była szansa na upowszechnienie tego e-mail'a pośród Członków Izb, bylibyśmy szczególnie zobowiązani. Pierwsza została przez nas poinformowana Wielkopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna, która podzieliła się naszą prośbą na swojej stronie w takiej formule: http://www.wilwet.pl/artykul/485 .

Z wyrazami szacunku,

 

Wszelkie informacje prosimy przesłać do Lubelskiej lub Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.